Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - inne

Icy Tower Jump - pierwsze informacje

14 August 2011, 01:39 :: Inne ::

Najświeższe informacje dotyczące Icy Tower Jump!
Otóż, drodzy Czytelnicy, właśnie powracam z mobilnej Lodowej Wieży. Ostatnie kilkanaście minut spędziłam na graniu w ITJ, aby móc podzielić się z Wami nowinkami dotyczącymi tej wersji gry.

Odpalamy grę, ukazują nam się najpierw logo 3GMuse, FLD, Xendeksa, ITJ, następnie wybieramy, czy chcemy grać z dźwiękiem czy bez. Wreszcie - menu główne.

Krótki rzut okiem na opcje. Możemy:

1) zmienić sterowanie:

2) włączyć lub wyłączyć muzykę,

3) wybrać jedną z trzech dostępnych postaci - oprócz Harolda do wyboru mamy takie postacie jak Skating Scott i Wild Wendy:

4) wybrać język (angielski, francuski, włoski, niemiecki bądź hiszpański),

5) zresetować wszelkie ustawienia gry (uwaga: wiąże się to również z utratą wyników!).

Pora przyjrzeć się dostępnym wieżom. Pierwszą z nich jest Clock Tower.
Odnajdujemy tu system bardzo podobny do tego z Jungle Tower z ITFB. Co trzeci schodek jest ruchomy, ponadto stopnie zapadają się, gdy zbyt długo na nich przebywamy. Prócz tego w lewym górnym rogu widnieją nieodłączne już atrybuty Icy Tower - zegar odmierzający czas oraz pasek kombosa.
Podczas rozgrywki na kolejnych schodkach możemy napotkać dwa przedmioty. Pierwszy z nich to gwóźdź, drugim jest cegła. Gwóźdź unieruchamia schodki, cegła dodatkowo powoduje, że stopnie nie zapadają się i możemy na nich swobodnie przebywać dłużej niż tylko dwie lub trzy sekundy.

Druga budowla to Power Tower. Nie udało mi się zbytnio wychwycić, na czym - oprócz wyglądu - polega różnica pomiędzy tymi dwoma wieżami. Odniosłam jedynie wrażenie, że w Power Tower grawitacja jest podobna do helium z IT 1.4 - postać wydaje się lżejsza. Ponadto zamiast gwoździa możemy znaleźć na stopniach bańkę mydlaną, która umożliwia lot naszej postaci o kilka schodków w górę.

Wygląd stopni w obu wieżach zmienia się tradycyjnie co 100 schodków. Z pewnością w kolejnych newsach ukaże się więcej screenów, zatem zachęcam do śledzenia naszego serwisu. ;)

Schodek

Wesołych Świąt!

24 April 2011, 01:53 :: Inne :: SaleiB

Wielkanoc Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim smacznego jajka, mokrego dyngusa a także innych atrakcji związanych z tym wydarzeniem ;) Oprócz tego tradycyjnie życzymy wszystkim graczom samych zakończonych kombosów oraz czerpania przyjemności z rywalizacji w Icy Towerze!

Schodek

Wesołych Świąt

24 December 2005, 12:23 :: Inne :: SaleiB

Z okazji Wigilii oraz zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałbym zyczyć wszystkim Icytowaerwcom wszystkiego najlepszego! Wesołych, pogodnych, spokojnych, rodzinnych swiąt, wymarzonych prezentów pod choinke, wspaniałej atmosfery i wszystkiego co byscie chcieli. Ponadto osobom w wieku szkolnym życze powodzenia w nauce i promocji do nastepnej klasy :P A także życze wszystkim zdrowia, które jak wiadomo jest najwazniejsze.

A teraz troche spraw organizacyjnych :) Przede wszystkim chciałbym przeporsić wszystkich którzy wysyłają swoje dane do fanklubu za brak reakcji. Fanklub obecnie jest zablokowany, a jego reaktywacja nastapi najwczesniej na początku stycznia. Jednoczesne prosiłbym o cierpliwośc i nie przysyłanie mi swoich danych, ponieważ teraz zapisy do fanklubu będą sie odbywac przez strone.
Ponadto prosiłbym o nieużywanie księgi gosci do rozmów. do tego sluży forum, a w księdze powinny się znajdowac pojedyncze wpisy.

Na koniec chciałbym zapowiedziec ze niedługo pojawi się nowa wersja strony, a wraz z nią kilka postaci do sciągnięcia ;] (przypominam że jeśli amsz ciekawa postac lub moda i chcesz zeby znalazł sie w internecie, to wyślij mi go na saleib@icy.pl)

Schodek

Odszedł Jan Paweł II

02 April 2005, 22:32 :: Inne :: SaleiB

Żegnaj, Ojcze Święty..
Dziś, 2 kwietnia, o godzinie 21:37 ogłoszono wiadomość, której nie chcieliśmy. Odszedł od nas Karol Wojtyła - Papież Jan Paweł II, dla nas - Papież-Polak, człowiek który odmienił świat. Był i jest dla nas wszystkich wielkim autorytetem. Był silnym człowiekiem, nigdy nie tracił poczucia humoru. Spotykał się i wspólnie modlił się z przedstawicielami wielu religii.

Ojcze Święty, byłeś jesteś i wciąż będziesz w naszych sercach. Dzięki Tobie poznaliśmy Chrystusa. Dałeś nam przykład jakim być człowiekiem, jak miłować i kochać...

"Niech zstąpi duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi."

Schodek

Na nowy rok...

31 December 2004, 00:00 :: Inne :: Syo

Na początku chciałbym w imieniu całej redakcji podziękować za ponad 4500 odwiedzin w miesiący grudniu. Jest to druga ilość, zaraz za majem. Świadczy to o tym, że Wy - gracze, fanatycy Icy Towera, wciąż jesteście z nami, wróciliście po tym, gdy nasza strona chwilowo upadła. Dziękujemy!

Samą stroną człowiek jednak nie żyje - serdecznie zapraszam na forum, w którym dyskutujemy aktualnie o przyszłości Icy Towera, o Fan-klubie IT.NET i o wielu innych tematach. :)

A w nadchodzącym 2005 roku życzymy Wam samych dobrych wyników w IT. Oby było jak najwięcej polskich flag na światowej liście! Happy new year!

Schodek

Wszystkiego najlepszego !

23 December 2004, 00:00 :: Inne :: SaleiB

Z okazji nadchodzących świąt Bożego narodzenia, chciałbym w imieniu moim i redakcji życzyć wszystkim wszystkiego najlepszego ! Wymarzonych prezentów pod choinke, smacznego karpia, mile spędzonego czasu, tysięcznych kombosów i jeszcze wyzszych pięter,pierwszych miejsc w tabelach rekordów, zwycięstw w turniejach, pobicia Johna Beaka ;] a przede wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia :)

Schodek