Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - inne

24 grudzień 2005, 12:23 :: Inne :: SaleiB

Z okazji Wigilii oraz zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia chciałbym zyczyć wszystkim Icytowaerwcom wszystkiego najlepszego! Wesołych, pogodnych, spokojnych, rodzinnych swiąt, wymarzonych prezentów pod choinke, wspaniałej atmosfery i wszystkiego co byscie chcieli. Ponadto osobom w wieku szkolnym życze powodzenia w nauce i promocji do nastepnej klasy :P A także życze wszystkim zdrowia, które jak wiadomo jest najwazniejsze.

A teraz troche spraw organizacyjnych :) Przede wszystkim chciałbym przeporsić wszystkich którzy wysyłają swoje dane do fanklubu za brak reakcji. Fanklub obecnie jest zablokowany, a jego reaktywacja nastapi najwczesniej na początku stycznia. Jednoczesne prosiłbym o cierpliwośc i nie przysyłanie mi swoich danych, ponieważ teraz zapisy do fanklubu będą sie odbywac przez strone.
Ponadto prosiłbym o nieużywanie księgi gosci do rozmów. do tego sluży forum, a w księdze powinny się znajdowac pojedyncze wpisy.

Na koniec chciałbym zapowiedziec ze niedługo pojawi się nowa wersja strony, a wraz z nią kilka postaci do sciągnięcia ;] (przypominam że jeśli amsz ciekawa postac lub moda i chcesz zeby znalazł sie w internecie, to wyślij mi go na saleib@icy.pl)