Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Icy.pl

strona 1 z 6   

Nowy wygląd listy

08 June 2011, 20:33 :: Icy.pl ::

Dzięki SaleiBowi możemy cieszyć się nowym wyglądem listy rekordów Icy.pl. Kategorie oraz inne elementy strony zostały posegregowane i umieszczone w odpowiednich działach.

Miejmy nadzieję, że te zmiany wpłyną pozytywnie na odbiór listy i już wkrótce pojawi się na niej jeszcze więcej rekordów! :)

Schodek

Nowy skład redakcji

30 April 2011, 19:23 :: Icy.pl :: SaleiB

W składzie naszej redakcji nastąpiło dziś kilka zmian, związanych głównie z odejściem nieaktywnych jej członków. Obecnie grupa odpowiedzialna za stronę przedstawia się następująco:

  • SaleiB - właściciel, administrator i webmaster
  • Klaud - turnieje i listy rekordów (nieaktywna do końca maja)
  • Syo - turnieje
  • mattirab - moderator forum
  • petr - administrator w stanie spoczynku :)

Opuścili skład:
  • Vinyanov - rezygnacja *
  • Boru - rezygnacja **
  • Neo - brak aktywności
  • Doob - brak aktywności
  • King Darek - brak aktywności
Wszystkim osobom, które odeszły, dziękujemy za ich wkład w rozwój strony, mamy nadzieję, że miło wspominają tę przygodę ;) Jak widać nowy skład redakcji, biorąc pod uwagę osoby tymczasowo nieaktywne, jest mocno uszczuplony. Oficjalnie nie ma naboru nowych ludzi do redakcji, niemniej jednak, jeśli jesteś młodym aktywnym człowiekiem, który lubi, umie i chciałby coś napisać na temat Icy Towera, napisz do nas na adres redakcja (at) icy.pl. (Zwłaszcza mile widziane są osoby które posiadają dużą wiedzę na temat wersji Icy Tower na Facebooka)

* - Vinyanov wycofał się z redakcji 28 stycznia tego roku
** - Boru złożył rezygnację 15.09.2010, ale nie było o tym jeszcze informacji w newsach, stąd pojawia się ona teraz

Schodek

Śledź zmiany na icy.pl dzięki portalom społecznościowym

23 April 2011, 15:45 :: Icy.pl :: SaleiB

Od dziś nasza strona ma swoje oficjalne konta na najpopularniejszych w Polsce portalach społecznościowych, czyli na Facebooku oraz na nk.pl. Można śledzić wydarzenia na naszej stronie dzięki wtyczkom znajdującym się w prawej kolumnie, klikając przycisk "Lubię to" (w przypadku Facebooka) a także zapisując się do grupy Icy Tower (w przypadku nk). A będzie się działo, bo już wkrótce w naszym Centrum Download pojawi się kolejna porcja modów i postaci. Niedługo także wystartuje pierwszy turniej Icy Tower od czasu ukazania się wersji 1.5 . Odwiedzajcie nas często i nie przegapcie tego! ;)

Schodek

Która wersja Icy Towera jest najnowsza?

08 April 2011, 21:29 :: Icy.pl :: SaleiB

No właśnie, z pozoru proste pytanie, jednak przeglądając dotychczas naszą stronę można było nabrać wątpliwości, jako że w różnych miejscach podane były starsze bądź nowsze informacje stwierdzające, że najnowszą jest właśnie aktualna w danym czasie wersja.
W końcu jednak zarówno na stronie głównej jak i w naszym Centrum Download widnieją aktualne informacje, a najnowsza wersja Icy Tower, to, jakby ktoś jeszcze nie wiedział, 1.5. Oprócz tego w menu z lewej strony możecie znaleźć dwa nowe artykuły, jeden traktuje o nowościach w IT 1.5 oraz podobieństwach do poprzedniej wersji, kolejny zaś to krótki przewodnik po tym jak przenieść swój profil do wersji 1.5. Sama gra, podobnie jak wszystkie inne produkcji FLD, jest do pobrania za darmo, na przykład z naszej strony.

Skoro już mówimy o pobieraniu z naszej strony, to chciałbym zaprosić wszystkich do naszego Centrum Download, gdzie ponownie można pobrać wszystkie dostępne tam wcześniej pliki. Oprócz samej gry, godny jest polecenia zwłaszcza Katalog Postaci, gdzie znajdziecie kilkadziesiąt postaci, których można używać w każdej wersji Icy Tower na Peceta ;) (No dobrze, oprócz 1.0 i 1.1, ale tam w ogóle nie można było zmieniać postaci). Niedługo powinny się też pojawić pierwsze mody do IT 1.5. Zachęcam również do wysyłania swoich prac na adres download (małpa) icy.pl, wszystkie dobre postacie i mody będziemy umieszczać na naszej stronie!

Ponadto, być może niektórzy stali bywalcy zauważyli, że zmienił się nieco układ naszej strony. Zniknęły nieaktualne sekcje znajdujące się wcześniej w prawej kolumnie, pojawiły się natomiast odnośniki do Światowej listy rekordów Top10, a także do Uploadu powtórek, gdzie możecie udostępniać w internecie swoje powtórki z dowolnej wersji Icy Towera ;)

Śrubujcie swoje rekordy w IT 1.5 ! Yo!

Schodek

Forum ponownie dostępne

04 April 2011, 14:35 :: Icy.pl :: SaleiB

Po przerwie technicznej, która się nieco wydłużyła ze względu na ogólnie powolne działanie wszelakich usług w weekendy, ponownie dostępne są wszystkie subdomeny icy.pl, w tym najchętniej odwiedzane: Forum, Lista rekordów Top10 i Upload powtórek.

Za niedogodności przepraszamy.

Schodek

Zmiany w redakcji

01 April 2011, 22:14 :: Icy.pl :: SaleiB

Witam wszystkich!

Chciałbym oficjalnie ogłosić, że po 5 letniej przerwie postanowiłem powrócić do redakcji icy.pl ! Nie jest to jednak związane tylko z chęcią znalezienia się ponownie w zacnym gronie redaktorów. Nie da się nie zauważyć, że ostatnimi czasy treść strony jest przestarzała i wymaga pilnej aktualizacji. Moim zadaniem, a zarazem celem, jest doprowadzenie jej do należytego stanu a także uczynienie jej przyjazną dla użytkownika.

Mam nadzieję, że uda mi się sprostać temu zadaniu, a Was, drodzy użytkownicy, zachęcam do częstego zaglądania na nasza stronę i śledzenia zmian oraz nowości jakie będą się u nas pojawiały :)

Schodek

Powrót strony

28 July 2009, 01:28 :: Icy.pl :: petr

Witam,

strona wraca po kilku dniach nieobecności, niezależnych od nas. Na dniach powinno także ruszyć forum (aktualnie są trudności z logowaniem się).

W imieniu Redakcji Icy.pl
petr

Schodek

Zmiany w składzie Redakcji!

15 March 2009, 00:56 :: Icy.pl :: petr

Przed chwilą dokonały się dwie ważne zmiany w naszej Redakcji:

Zdecydowaliśmy się pożegnać Domię i Devlina którzy od jakiegoś czasu nie angażowali się już na stronie i forum. Dziękuję im za cały ich wkład w Icy.pl!

Na ich miejsce dołączyło dwóch aktywnych forumowiczów: Klaud i King Darek (ta pierwsza także jako moderator forum). Życzę im powodzenia oraz mnóstwo czasu i chęci do pracy! :D

Schodek

Nowa wersja strony

18 May 2008, 02:44 :: Icy.pl :: petr

Witam!

Przed chwilą udostępniłem nową wersję strony. Na pierwszy rzut oka widać tylko zmiany w wyglądzie - lecz to oczywiście nie wszystko. Przede wszystkim po dłuższej przerwie powróciły archiwalne newsy, które teraz podzielone są na kilka kategorii (w menu po lewej) - zachęcam do przeglądania! Pozostałe zmiany dotyczą głównie ułatwień dla samej Redakcji, nie będę więc ich wymieniał. Pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że nowy layout przypadnie Wam do gustu. ;)

Pozdrawiam!

Schodek

Aktualizacja strony!

01 July 2007, 23:18 :: Icy.pl :: petr

Witam! Dwa dni temu udało mi się uzyskać od twórców strony IT Funs zgodę na wykorzystanie na Icy.pl niektórych ich materiałów! Dzięki temu już dzisiaj możecie przeczytać na łamach naszej strony dwa świetne artykuły:

Subiektywna recenzja - jest to klasyczna recenzja gry przygotowana przez znawcę tematu. Zapewne większosc z Was zgodzi się z jej tezą - a mianowicie, że Icy Tower jest grą hitową ;) - ale przeczytać nie zaszkodzi!

Fenomen Icy Tower - a oto prawdziwa perełka - dogłębna analiza zdumiewającego zjawiska jakim bez wątpienia jest popularność gry, jaką jest Icy Tower. Nas to oczywiście nie dziwi ;) ale obiektywnie rzecz biorąc, jak to jest, że taka mała minigierka zdobyła taką popularność? Jak to możliwe w dobie gigantycznych strzelanek 3D na 4CD czy gier online? Koniecznie przeczytaj!

Oba artykuły zostały napisane przez Tadeo. Naprawdę polecam :>

Na koniec z innych spraw - uruchomienie centrum download przedłuża się, ale mam nadzieję, że wyrobimy się maksymalnie do końca przyszłego tygodnia. Tymczasem powodzenia, wysokich lotów. :)

Schodek