Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Icy Tower na komórkę

Uwaga - aktualizacja! Teraz oprócz filmiku także screeny!

Od kiedy pojawiła się informacja o pracach nad Icy Tower na komórkę, wszyscy z niecierpliwością czekali na pojawienie się gry. Ostatnimi czasy temat był kilkakrotnie poruszany dość delikatnie i wciąż nic nie było wiadomo. Dziś jednak możemy się przekonać jak wygląda nasza ulubiona gra przenesiona prosto na telefony komórkowe! Dotarliśmy do krótkiego zwiastunu prezentującego grę jeszcze przed jego oficjalną prezentacją! Filmik trwa tylko 45 sekund, jednak możemy się z niego dowiedzieć dużo nowych informacji. Pierwsza i najistotniejsza rzecz - gra zostatnie wypuszczona przez Hands-ON, firmę która może poszczycić się wypuszczeniem takich hiciorów jak Guitar Hero III Mobile czy Iron Man! Co ciekawe, na stronie Hands-On nie ma jeszcze żadnych informacji dotyczących Icy Tower na telefon, wygląda więc na to, że etap promocyjny dopiero się rozpoczyna. Kolejna informacja jest taka, że w grze pojawią się prawdopodobnie nowe typy schodków i nowa postać - cheerleaderka, która przez moment przelatuje nam w filmiku.
Całość zapowiada się naprawdę interesująco - już za niedługi czas będziemy mogli grać w naszą ulubioną grę nawet poza komputerem!


Powstała również oficjalna strona gry - icytowermobile.com. Całość wygląda świetnie, poza jednym faktem - w miejscu na zwiastun Icy Tower Mobile widnieje zwiastun innej gry. :D
Jeśli pojawią się kolejne, nowe informacje, na pewno zostaniecie o nich powiadomieni! Gdy Icy Tower na telefon komórkowy zostanie opublikowany, dowiecie się o tym pierwsi!

Niedawno informowaliśmy Was o pierwszym filmiku reklamowym Icy Tower Mobile, a teraz mamy dla was świeże screeny, zdobyte przez gamershell.com: jeden po prawej stronie, wszystkie - zaraz pod newsem.

Widać na nim kilka nowych typów schodków, nowe tła i nowe postacie! ITM zapowiada się naprawdę znakomicie - niestety nikt (poza twórcami gry) nie ma pojęcia kiedy odbędzie się premiera. Oczywiście gdy tylko będzie coś wiadomo, lub gdy dojdą następne screeny - natychmiast Was o tym powiadomimy!

Poprzedni news wywołał lawinę komentarzy. Większość jest zachwycona, ale pojawia się też kilka wątpliwości.

Po pierwsze, w opisie filmiku na YouTube występuje fraza "a skyscraper full of secrets to unlock", czyli dosłownie tłumacząc "drapacz chmur pełny sekretów do odblokowania", co można też zrozumieć jako "wieża pełna znajdek do odkrycia". Pojawiła się wątpliwość, czy dotyczy to tylko nowych typów schodków lub postaci, które będą się pojawiać gdy np osiągniemy 200 floor, czy też o dodatkowe życia i punkty znane z większości platformówek. Ja osobiście mam nadzieję że jednak to pierwsze, bo siła IT leży w jego prostocie, a nie fajerwerkach obecnych w każdej lepszej grze.

Po drugie, co o wiele bardziej ważne, nie wiemy na 100% czy gra będzie dostępna w Polsce. Póki co strategia serwisu icytowermobile.com koncentruje się raczej na zachodniej Europie - przypuszczalnie ITM będzie dostępne w tamtejszych serwisach z grami java (bo raczej nie ulega wątpliwości że twórcy gry, FLD, chcą wreszcie coś na tej grze zarobić). Mamy nadzieję że Hands-On podpiszę umowę o współpracy również z np wapsterem.

Póki co to wszystko - poza screenami:


(powiększenie)
(powiększenie)

P.S. Za informację dziękujemy rejump.net. :)