Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - download

strona 1 z 2   

Nowości w dziale download

22 July 2011, 12:53 :: Download :: SaleiB

W naszym Centrum Download pojawiło się kilka nowych postaci do Icy Tower 1.5 i 1.4 (część z nich została nadesłana przez naszych odwiedzających). Można też pobrać pierwsze 2 , z paczki prawie 50 modów do Icy Tower 1.5, nadesłanych przez Grzegorza Wusiewicza. Pozostałe modyfikacje będą dodawane systematycznie w kolejnych dniach :)

Zatem zapraszam do Centrum Download.

Schodek

3 nowe postacie w Centrum Download

09 May 2011, 22:59 :: Download :: SaleiB

W naszym Centrum Download pojawił się dział z postaciami do wersji 1.4 oraz 1.5 na peceta. Na razie jest dość skromnie, znajdziecie tam 3 postacie nadesłane na nasz adres download(at)icy.pl przez odwiedzających naszą stronę.
Eminem n.robertson wolfmen
Kliknij tu, aby przejść do działu

Już wkrótce w naszym Downloadzie pojawi się kolejna porcja postaci oraz modów, nie przegapcie tego! ;)

Schodek

Mody do Icy Tower 1.5

11 April 2011, 15:12 :: Download :: SaleiB

W naszym Centrum Download pojawiły się dwa pierwsze mody do najnowszej wersji Icy Towera na peceta, oba autorstwa Johna Beaka.

Classic Mod Pierwszy z nich to Classic Mod, który, jak zresztą sama nazwa wskazuje, zmienia grafikę oraz efekty dźwiękowe na takie, które występowały przed wersją 1.4. Mod zapewne będzie przydatny dla osób niezadowolonych ze zmian graficznych i dźwiękowych, jakie następują w coraz to nowszych wersjach.

Matrix Mod Kolejny mod to Matrix Mod. To z kolei coś dla profesjonalistów, wykorzystujących najmniejsze detale do wyśrubowania jak największych rekordów. Skórka ta posiada dosyć prostą, ale wyraźną grafikę. Duże i jednakowe na wszystkich piętrach schodki ułatwią skakanie.

Oprócz tego znajdziecie u nas domyślnego moda, który może być przydatny gdy ktoś przypadkiem usunie domyślne pliki data.dat lub sfx15.dat ze swojego komputera.Zachęcamy również wszystkich twórców do wysyłania własnych prac na adres download (małpa) icy.pl. Wszystkie udane mody będziemy umieszczać na naszej stronie!

Schodek

So Green i Even More Green - kolejne graficzne modyfikacje!

06 July 2009, 15:16 :: Download ::

Mam przyjemność zaprezentować kolejną modyfikację graficzną, tym razem autorstwa The_F.
Charakteryzuje się ona:
- tym, iż wszystko jest zielone,
- występują tylko kamienne schodki,
- w tle nie ma żadnych dekoncentrujących urozmaiceń graficznych (typu: dziury w ścianie, płaskorzeźby).

Modyfikacja występuje w dwóch wersjach. Pierwszą z nich jest So Green (pobierz STĄD lub STĄD), natomiast drugą Even More Green (pobierz STĄD lub STĄD). Jedyną rzeczą, która je różni, jest to, iż w So Green pasek kombosa jest czerwony (w Even More Green - zielony).
Poniżej zamieszczam zrzuty ekranu:

So Green:

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

Even More Green:

Kliknij, aby powiększyć

Serdecznie polecam pobranie tej modyfikacji. Sprawia, że granie staje się bardziej komfortowe.

Schodek

Pierwsze graficzne modyfikacje!

05 July 2009, 03:18 :: Download ::

Niespełna dwie godziny temu ukazały się pierwsze modyfikacje do Icy Tower 1.4! Ich twórcą jest John Beak.
Pierwszą z nich jest MATRIX MOD, którego można pobrać STĄD lub STĄD. Poniżej zamieszczam zrzuty ekranu:

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

Kolejną modyfikację (CLASSIC MOD - pobierz STĄD lub STĄD) można polecić miłośnikom starej wersji graficznej:

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

Kliknij, aby powiększyć

Natomiast TUTAJ (oraz TUTAJ) znajduje się standardowa szata graficzna Icy Tower 1.4. Polecam pobranie jej osobom, które, na skutek eksperymentów z modyfikacjami, zgubiły ją w odmętach swego twardego dysku, a chciałyby ją odzyskać.

Dobranoc!

Schodek

Naprawiony download

03 June 2008, 00:55 :: Download :: petr

Jak zapewne wielu z Was zauważyło, od jakiegoś czasu nie działała część naszego downloadu. Na szczęście właśnie udało mi się wszystko naprawić! Dzięki temu znowu możecie ściągać postacie i mody!

A już wkrótce - wielka aktualizacja!

Schodek

Rusza Centrum Download Icy Tower!

10 August 2007, 18:14 :: Download :: petr

Po mozolnych przygotowaniach nareszcie powstało to, co powinno spełnić wszystkie Wasze zachcianki - Centrum Download Icy Tower! Jest to miejsce, w którym znajdziecie wszelkie pliki związane z IT - postacie, mody, programy (w tym trainer - nareszcie porządne kody do Icy Tower!), powtórki, odblokowane schodki i jeszcze więcej! Koniecznie zobacz!

http://download.icy.pl/

Schodek

Mody do sciągnięcia

17 December 2005, 12:10 :: Download :: SaleiB

Po lewej stronie pojawił się dział z modami. Jak na razie jest skromnie, 2 mody Flagaxiagana i jeden FlagaSyo. Jakbyście mieli coś to wysyłajcie na saleib@icy.pl. Niedługo rusza download postaci :)

Schodek

IcyTower 1.3.1 i IcyTower ProFloor!

03 November 2005, 15:48 :: Download :: petr

Kilka dni na "rynku" Icy Tower pojawiły się dwie nowości! Pierwsza to łatka (patch) poprawiająca drobne błędy gry (konkretniej o zmianach znajdziecie w dołączonym pliku "readme"). Druga to kolejna odsłona popularnego za czasów IT 1.2 ProFloor - jest to specjalna wersja gry, w której wszystkie schodki są krótsze! Ciekawy sposób na uatrakcyjnienie sobie treningu! Zainteresowani? - zapraszamy do naszego downloadu! Łatkę 1.3.1 należy rozpakować, a plik "icytower13.exe" wrzucić do głownego katalogu z grą. W przypadku ProFloor - wykonujemy powyższe bez rozpakowywania. Zapraszamy również do wypowiadania się na temat ProFloor na naszym forum - w tym temacie :)

Schodek

Troche Stuffu

17 October 2005, 21:25 :: Download :: SaleiB

Dodałem do naszego downloadu kilka przydatnych programików wraz ze szczegółowym opisem.

Schodek