Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - download

11 kwiecień 2011, 15:12 :: Download :: SaleiB

W naszym Centrum Download pojawiły się dwa pierwsze mody do najnowszej wersji Icy Towera na peceta, oba autorstwa Johna Beaka.

Classic Mod Pierwszy z nich to Classic Mod, który, jak zresztą sama nazwa wskazuje, zmienia grafikę oraz efekty dźwiękowe na takie, które występowały przed wersją 1.4. Mod zapewne będzie przydatny dla osób niezadowolonych ze zmian graficznych i dźwiękowych, jakie następują w coraz to nowszych wersjach.

Matrix Mod Kolejny mod to Matrix Mod. To z kolei coś dla profesjonalistów, wykorzystujących najmniejsze detale do wyśrubowania jak największych rekordów. Skórka ta posiada dosyć prostą, ale wyraźną grafikę. Duże i jednakowe na wszystkich piętrach schodki ułatwią skakanie.

Oprócz tego znajdziecie u nas domyślnego moda, który może być przydatny gdy ktoś przypadkiem usunie domyślne pliki data.dat lub sfx15.dat ze swojego komputera.Zachęcamy również wszystkich twórców do wysyłania własnych prac na adres download (małpa) icy.pl. Wszystkie udane mody będziemy umieszczać na naszej stronie!