Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - download

03 listopad 2005, 15:48 :: Download :: petr

Kilka dni na "rynku" Icy Tower pojawiły się dwie nowości! Pierwsza to łatka (patch) poprawiająca drobne błędy gry (konkretniej o zmianach znajdziecie w dołączonym pliku "readme"). Druga to kolejna odsłona popularnego za czasów IT 1.2 ProFloor - jest to specjalna wersja gry, w której wszystkie schodki są krótsze! Ciekawy sposób na uatrakcyjnienie sobie treningu! Zainteresowani? - zapraszamy do naszego downloadu! Łatkę 1.3.1 należy rozpakować, a plik "icytower13.exe" wrzucić do głownego katalogu z grą. W przypadku ProFloor - wykonujemy powyższe bez rozpakowywania. Zapraszamy również do wypowiadania się na temat ProFloor na naszym forum - w tym temacie :)