Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Icy.pl

01 lipiec 2007, 23:18 :: Icy.pl :: petr

Witam! Dwa dni temu udało mi się uzyskać od twórców strony IT Funs zgodę na wykorzystanie na Icy.pl niektórych ich materiałów! Dzięki temu już dzisiaj możecie przeczytać na łamach naszej strony dwa świetne artykuły:

Subiektywna recenzja - jest to klasyczna recenzja gry przygotowana przez znawcę tematu. Zapewne większosc z Was zgodzi się z jej tezą - a mianowicie, że Icy Tower jest grą hitową ;) - ale przeczytać nie zaszkodzi!

Fenomen Icy Tower - a oto prawdziwa perełka - dogłębna analiza zdumiewającego zjawiska jakim bez wątpienia jest popularność gry, jaką jest Icy Tower. Nas to oczywiście nie dziwi ;) ale obiektywnie rzecz biorąc, jak to jest, że taka mała minigierka zdobyła taką popularność? Jak to możliwe w dobie gigantycznych strzelanek 3D na 4CD czy gier online? Koniecznie przeczytaj!

Oba artykuły zostały napisane przez Tadeo. Naprawdę polecam :>

Na koniec z innych spraw - uruchomienie centrum download przedłuża się, ale mam nadzieję, że wyrobimy się maksymalnie do końca przyszłego tygodnia. Tymczasem powodzenia, wysokich lotów. :)