Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Icy.pl

01 kwiecień 2011, 22:14 :: Icy.pl :: SaleiB

Witam wszystkich!

Chciałbym oficjalnie ogłosić, że po 5 letniej przerwie postanowiłem powrócić do redakcji icy.pl ! Nie jest to jednak związane tylko z chęcią znalezienia się ponownie w zacnym gronie redaktorów. Nie da się nie zauważyć, że ostatnimi czasy treść strony jest przestarzała i wymaga pilnej aktualizacji. Moim zadaniem, a zarazem celem, jest doprowadzenie jej do należytego stanu a także uczynienie jej przyjazną dla użytkownika.

Mam nadzieję, że uda mi się sprostać temu zadaniu, a Was, drodzy użytkownicy, zachęcam do częstego zaglądania na nasza stronę i śledzenia zmian oraz nowości jakie będą się u nas pojawiały :)