Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - inne

31 grudzień 2004, 00:00 :: Inne :: Syo

Na początku chciałbym w imieniu całej redakcji podziękować za ponad 4500 odwiedzin w miesiący grudniu. Jest to druga ilość, zaraz za majem. Świadczy to o tym, że Wy - gracze, fanatycy Icy Towera, wciąż jesteście z nami, wróciliście po tym, gdy nasza strona chwilowo upadła. Dziękujemy!

Samą stroną człowiek jednak nie żyje - serdecznie zapraszam na forum, w którym dyskutujemy aktualnie o przyszłości Icy Towera, o Fan-klubie IT.NET i o wielu innych tematach. :)

A w nadchodzącym 2005 roku życzymy Wam samych dobrych wyników w IT. Oby było jak najwięcej polskich flag na światowej liście! Happy new year!