Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - inne

14 sierpień 2011, 01:39 :: Inne ::

Najświeższe informacje dotyczące Icy Tower Jump!
Otóż, drodzy Czytelnicy, właśnie powracam z mobilnej Lodowej Wieży. Ostatnie kilkanaście minut spędziłam na graniu w ITJ, aby móc podzielić się z Wami nowinkami dotyczącymi tej wersji gry.

Odpalamy grę, ukazują nam się najpierw logo 3GMuse, FLD, Xendeksa, ITJ, następnie wybieramy, czy chcemy grać z dźwiękiem czy bez. Wreszcie - menu główne.

Krótki rzut okiem na opcje. Możemy:

1) zmienić sterowanie:

2) włączyć lub wyłączyć muzykę,

3) wybrać jedną z trzech dostępnych postaci - oprócz Harolda do wyboru mamy takie postacie jak Skating Scott i Wild Wendy:

4) wybrać język (angielski, francuski, włoski, niemiecki bądź hiszpański),

5) zresetować wszelkie ustawienia gry (uwaga: wiąże się to również z utratą wyników!).

Pora przyjrzeć się dostępnym wieżom. Pierwszą z nich jest Clock Tower.
Odnajdujemy tu system bardzo podobny do tego z Jungle Tower z ITFB. Co trzeci schodek jest ruchomy, ponadto stopnie zapadają się, gdy zbyt długo na nich przebywamy. Prócz tego w lewym górnym rogu widnieją nieodłączne już atrybuty Icy Tower - zegar odmierzający czas oraz pasek kombosa.
Podczas rozgrywki na kolejnych schodkach możemy napotkać dwa przedmioty. Pierwszy z nich to gwóźdź, drugim jest cegła. Gwóźdź unieruchamia schodki, cegła dodatkowo powoduje, że stopnie nie zapadają się i możemy na nich swobodnie przebywać dłużej niż tylko dwie lub trzy sekundy.

Druga budowla to Power Tower. Nie udało mi się zbytnio wychwycić, na czym - oprócz wyglądu - polega różnica pomiędzy tymi dwoma wieżami. Odniosłam jedynie wrażenie, że w Power Tower grawitacja jest podobna do helium z IT 1.4 - postać wydaje się lżejsza. Ponadto zamiast gwoździa możemy znaleźć na stopniach bańkę mydlaną, która umożliwia lot naszej postaci o kilka schodków w górę.

Wygląd stopni w obu wieżach zmienia się tradycyjnie co 100 schodków. Z pewnością w kolejnych newsach ukaże się więcej screenów, zatem zachęcam do śledzenia naszego serwisu. ;)