Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - inne

02 April 2005, 22:32 :: Inne :: SaleiB

Żegnaj, Ojcze Święty..
Dziś, 2 kwietnia, o godzinie 21:37 ogłoszono wiadomość, której nie chcieliśmy. Odszedł od nas Karol Wojtyła - Papież Jan Paweł II, dla nas - Papież-Polak, człowiek który odmienił świat. Był i jest dla nas wszystkich wielkim autorytetem. Był silnym człowiekiem, nigdy nie tracił poczucia humoru. Spotykał się i wspólnie modlił się z przedstawicielami wielu religii.

Ojcze Święty, byłeś jesteś i wciąż będziesz w naszych sercach. Dzięki Tobie poznaliśmy Chrystusa. Dałeś nam przykład jakim być człowiekiem, jak miłować i kochać...

"Niech zstąpi duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi."