Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Turnieje

06 July 2011, 16:21 :: Turnieje :: SaleiB

Jak można dowiedzieć się na forum FLD, Roman Nock, gracz ze światowej czołówki, organizuje kolejny turniej w Icy Tower o nazwie Small Icy Tower Tournament. Jak sama nazwa sugeruje będzie to niewielka (przez co należy rozumieć krótka) impreza, która odbędzie się w weekend 16-17 lipca. Rozgrywane kategorie to JC2 i NML (ich znaczenie wyjaśniłem niedawno w newsie o turnieju Johna Beaka). Zapisać się na turniej można w temacie turniejowym na FLD podając swój nick oraz reprezentowany kraj.

W skrócie zasady wyglądają następująco:

  • Zapisy trwają do piątku 15 lipca.
  • Każda runda zaczyna się o godzinie 22 poprzedniego dnia wraz z podaniem hasła, a kończy się o 21 dnia następnego.
  • Wyniki należy podawać w temacie turniejowym bądź wysyłając prywatną wiadomość na forum FLD do Romana Nocka (tak czy tak trzeba mieć założone tam konto). Aby upublicznić swoje powtórki należy skorzystać z naszego serwisu itr.icy.pl.
  • Powtórka będzie ważna jeśli zostanie dostarczona przed wyznaczonym czasem, będzie spełniała wymogi kategorii, będzie miała wpisane hasło rundy w polu "Comments" oraz będzie ugrana bez spowolnienia.
  • Każdy może się zapisać!
W imieniu Romana Nocka zachęcam wszystkich do wzięcia udziału :)