Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Icy Tower Facebook

30 czerwiec 2011, 11:08 :: Icy Tower Facebook :: SaleiB

Ice CubeJak się okazało, odpowiedź na zagadkę związaną z zastosowaniem kostek lodu można było znaleźć na profilu Icy Tower na Facebooku. Tak więc spieszę z wyjaśnieniem na czym to polega. Kostkę lodu można znaleźć podczas gry, po czym gdy już się jedną znajdzie, można ją rozłupać, używając do tego lodowych kilofów (Ice Picks). Kilofy z kolei można uzyskać albo od swoich przyjaciół na Facebooku, albo kupując je po 5 kredytów za sztukę. Po rozłupaniu kostki dostajemy "ekskluzywne ubranie".

Przy okazji mam zaszczyt poinformować, że liczba osób które lubią icy.pl przekroczyła wczoraj późnym wieczorem okrągłą liczbę 100 :) Jest nam z tego powodu bardzo miło, dziękujemy wam!