Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - społeczność

24 czerwiec 2011, 23:58 :: Społeczność ::

Jacob opublikował niedawno na forum skrypt Icy Tower Battle. Za pośrednictwem tej strony każdy może rzucić wyzwanie innemu graczowi w takich kategoriach jak Combo, Floor, NML, CC1, CC2, CC3, CC4, CC5, JS1, JS2, JS3, JS4 lub JS5 (dopuszcza się różne warianty grawitacji i długości schodków).

Jak to zrobić?

Najpierw trzeba zarejestrować się na stronie Icy Tower Battle i wysłać swoje powtórki z rekordami Combo, Floor oraz NML. Otrzymuje się za to punkty i - co za tym idzie - rangę (szerszy opis punktowania oraz kolejność rang można znaleźć w odpowiednim temacie na naszym forum). Następnie można wyzwać na pojedynek innego gracza posiadającego konto w serwisie ITB.
Szczegóły możecie znaleźć TUTAJ.

Już za niedługo, bo w dniach 29.06-30.06 będzie miał miejsce piętrowy pojedynek Jacoba oraz Bora. Niewykluczone, że na dniach zmierzą się również SaleiB i Klaud.

Zapraszamy do śledzenia zaplanowanych pojedynków i rozgrywania swoich!