Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - społeczność

28 June 2008, 21:20 :: Społeczność :: Syo

II Zlot fanów Icy Tower zbliża się wielkimi krokami! Już tylko tydzień dzieli od spotkania tych, którzy zamierzają się spotkać 5 Lipca 2008 roku w Warszawie! W programie zlotu są między innymi rozgrywki w naszą ulubioną grę mające na celu wyłonienie najlepszego gracza w Polsce - NA ŻYWO! Bez żadnych ściem, bez oszustw, wszyscy będą mieli możliwość podpatrywania graczy. Z kim będzie okazja się spotkać? Obecność zgłosiła cała śmietanka polskiej sceny IT - Vinyanov, SaleiB, petr, Piero, Boru, Fabian! Temu ostatniemu zadałem dwa w miarę istotne pytania:

syo: Jakie oczekiwania na tydzień przed zlotem?
Fabian: Mam nadzieję, że frekwencja tych, którzy zgłosili swoją obecność na zlocie będzie stuprocentowa. Ogólnie liczę na to, żeby wszystko było dobrze:).
syo: Gdybyś miał wytypować zwycięzcę Mistrzostw Polski na Żywo - kto to taki?
Fabian: Jakoże Boru gra na Stone Mod, kwestie monitorowe nie stanowią dla niego problemu więc ma spore szanse zważywszy na jego wyniki i umiejętności. W Combo, stawiam na Piero, dla niego inny komputer też nie sprawia problemów. W Końcu nie jeden rekord Combo ustanowił na kompuerze kolegi:)

Jeśli jest jeszcze ktoś, kto nie zdecydował się na udział w II Zlocie fanów Icy Tower, nie ma co zwlekać - przybywajcie! Wszelkie informacje znajdziecie na stronie zlotu!