Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - społeczność

13 czerwiec 2008, 00:31 :: Społeczność ::

Kilka dni temu Piero ogłosił że zmienia obywatelstwo z polsko-niemieckiego na niemieckie. Tym samym zadecydował że nie będzie już występował pod Polską banderolą. Juz nawet w swoim profilu ITC zmienił flagę na niemiecką.
Co można o nim powiedzieć? Pojawił się w połowie października 2007 roku i odrazu zaskakiwał nas świetnymi wynikami w combo, a po kilku miesiącach został rekordzistą Polski przekraczając barierę tysiąca. Wiele o nim powiedzieć nie mogę bo oprócz kilku małych sprzeczek nie miałem okazji z nim porozmawiać.
Tak więc Polska traci jedynego rodaka który przekroczył 1000 combo i mam nadzieję że Boru godnie przejmie tą pałeczkę.
Żegnaj Piotrze oraz życzę powodzenia w dalszej grze.