Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - społeczność

17 lipiec 2006, 00:24 :: Społeczność :: petr

Logo Zlotu Tak bardzo zajęliśmy się organizacją, że zapomnieliśmy o tym, że być może kilka osób w Polsce interesuje się tym na tyle, że zagląda tu w poszukiwaniu newsa.. ;)
A jest już po wszystkim... Zlot odbył się przedwczoraj, piętnastego lipca! Do Krakowa dotarli Domia, kishony (miejscowi), Vinyanov, SaleiB (Warszawa), Syo (Olsztyn) oraz petr (Dąbrowa Górnicza). Nie było więc nas ani za mało, ani za dużo. ;)
Mógłbym spróbować to wszystko opisać, wrzucić tu jakieś sprawozdanie w szkolnym stylu, ale chociażby uczucia radości odczuwanej w momencie ugrania 60 tysięcy punktów (przy rekordzie życiowym cztery razy większym) nie oddadzą żadne słowa.. :)
Resztę za to możecie zobaczyć na zdjęciach - http://icy.pl/zlot/ ! ;)

Pozdrawiam zlotowiczów, również tych niedoszłych (Leo, Tajek, Devlin, Jacob) :P Temu ostatniemu życzę także szybkiego powrotu do zdrowia!