Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - społeczność

05 czerwiec 2006, 00:18 :: Społeczność :: petr

Logo Zlotu Pomysł, aby zorganizować spotkanie miłośników Icy Tower nie jest nowy. Pierwsze nieśmiałe próby poczyniono już na drugim forum IT.NETu, ponad dwa lata temu. Oczywiście, jak to zwykle bywa, na krótkiej dyskusji się skończyło.
Temat później ożywał co wakacje - bo to najlepsza pora na takie imprezy - i umierał w okolicach sierpnia, kiedy było oczywiste, że już nic nie uda się zorganizować.

W tym roku jednak nareszcie wzięliśmy się za to.. na poważnie. Na tyle "na poważnie", że nasz projekt ma już realne kształty i jest coraz większa szansa na jego realizację.
Zdecydowaliśmy już, że wszystko odbyłoby się w Krakowie lub Warszawie, że potrwa to dwa dni (jeden nocleg) oraz że nie będziemy zapraszać nikogo spoza osób udzielających się na forum - w tym roku jest to impreza prywatna :)
Powstało nawet specjalne forum do dyskusji o zlocie - dostępne dla każdego tutaj. Poza tym rozpoczęliśmy zbiórkę zaliczek, aby dowiedzieć się, ile osób tak naprawdę jest zainteresowanych.

Na razie to tyle - będziemy Was informować na bieżąco o tym, co się w związku z tegorocznym zlotem dzieje...

Trzymajcie kciuki żeby się udało ;)