Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - społeczność

02 marzec 2006, 23:20 :: Społeczność :: SaleiB

Po wielu nieudanych próbach, w końcu udało mi się uruchomić najnowsze forum nieistniejącej już oficjalnie strony www.icytower.net , forum to funkcjonowało w okresie listopd - grudzien 2003. Pewnie wiekszosc nowszych odwiedzajacych zdziwi się po co komu jakies tam forum jakiejs tam strony sprzed 2 lat, i to w dodatku tylko z 2 miesięcy. Otóż musze wyjaśnic, ze nie jest to byle jakie forum, ponieważ wtedy na niej skupiał się cały polski światek Icy Towera,a niektórzy uważają ten okres za złoty wiek polskiego IT :P Jakby tego nie nazywac, wtedy Polska miała w światowym rankingu więcej punktów niż pozostałe państwa razem, a na pierwszych miejscach dominowali jurko kiler (floor, NML) i mysio pys (combo, score)

Warto zajrzeć, www.icy.pl/pastor/forum, nie tylko dla weteranów :) Tylko do wglądu, nie mozna pisac postów

A tak z innej beczki, na razie nie wiadomo nic nowego o wersji IT 1.3.2, może w końcu niedługo coś się wyjaśni, przypuszczam ze w końcu FlagaJohan Peitz wymyśli sposób aby skutecznie zapobiec spowalnianiu i tym samym wyrównac szanse.
A juz niedługo szykuje się wielki turniej w Polsce, ale nie moge nic wiecej powiedzieć ;] odwiedzajcie nasza strone!