Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - rekordy

strona 1 z 4   

Nowa-stara lista rekordów

26 August 2010, 23:38 :: Rekordy :: mattirab

Po kliknięciu w ten link przeniesiecie się do magicznej krainy, w której (nareszcie) odnajdziecie aktualne najlepsze wyniki w aż 39 kategoriach Icy Tower 1.4. Jeśli nie nasycą Was same statystyki, zawsze możecie pobrać niektóre powtórki po kliknięciu na rezultat gracza (część z nich niestety jakiś czas temu odeszła w niebyt, wciąż jednak są m.in. te, które opublikowane zostały w załącznikach na naszym forum).

Każda kategoria na liście docelowo ma obejmować dziesiątkę najlepszych w niej graczy. Jest jednak wiele, w których wciąż nie ma zapełnionych wszystkich miejsc. Na nie, a także na te, w których wynik macie równy bądź większy od 10. miejsca, możecie trafić Wy, informując o swoim rezultacie na naszym forum i publikując powtórkę z ugranym wynikiem.

Wcześniej lista, dostępna pod tym samym adresem, co teraz, była dosyć prowizoryczna; poszczególne zestawienia nie mogły doczekać się aktualizacji, ponadto nie obejmowały wielu kategorii znajdujących się na niej obecnie.

Swój czas na stworzenie aktualnego stanu listy poświęcili Klaud i Vinyanov, dziękujemy.

Schodek

Powrót Jacoba

28 March 2010, 20:21 :: Rekordy ::

Boru nie nacieszył się zbyt długo rekordem świata w combo i score, ponieważ do gry wrócił Jacob, który w ciągu zaledwie kilku dni pokonał go, wykonując 1237 Combo

Gratulujemy rekordu, chociaz Boru nie powiedział jeszcze ostatniego słowa ;)

Schodek

Trzy nowe rekordy świata w IT 1.4

03 March 2010, 14:24 :: Rekordy ::

Mowa o 1147 Combo, 1347282 Score i 1555 NML, a ugrał je nie kto inny, jak nasz najlepszy polski gracz Boru. Warto zaznaczyć, że po raz pierwszy od bardzo dawna, Roket nie dominuje na światowej liście TOP10.

Schodek

Boru zdobywa 2010 pięter i 1239 NML!

06 July 2009, 15:27 :: Rekordy ::

Hura! Cieszmy się i radujmy! :)
Boru zdobył dzisiaj dwa magiczne wyniki:
- 2010 pięter (to tylko 87 schodków mniej od rekordu Roketa),
- 1239 NML (rekord świata).

Serdeczne gratulacje!

Schodek

Boru pokonuje trzy magiczne bariery

21 September 2008, 00:20 :: Rekordy ::

Mowa tu o milion punktów, 1000 combo i 2000 floor, a dokladniej 1011 combo (zobacz powtórkę) i 2120 floor (zobacz powtórkę). Dzięki tym wynikom Boru stał się obok Roketa i Johna Beaka trzecim graczem na świecie.
Polska znów zaczyna dominować na światowej liście!

Aktualizacja: Boru pobił swój rekord w combo, który wynosi teraz 1048. Nie zmienia to jednak jego pozycji w rankingu światowym.

Schodek

Rekord Bora...

03 June 2008, 17:43 :: Rekordy :: petr

...którego chyba nikt nie chciałby pobijać. Boru bowiem pobił rekord w najbardziej znienawidzonej przez graczy kategorii - w FML. Polega ona na zmarnowaniu kombosa tak, że postać spada poza ekran i licznik combo wskazuje na "zero". Oczywiście nikt nie robi tego naumyślnie, więc pobicie rekordu w FML - który w dodatku jest wyższy od rekordu w combo - oznacza ogromnego pecha..

O takim właśnie pechu może mówić Boru. Kilka newsów wcześniej pisaliśmy, że z miesiąca na miesiąc poprawia on swoje rekordy w combo i że ten najnowszy wynosi 902. Natomiast teraz był on zaledwie o mały kroczek od przekroczenia magicznej bariery 1000 combo i milion punktów - ugrał... 999 FML (zobacz powtórkę).

Póki co o szczęściu może mówić Piero, ale jeśli nic nie zrobi w najbliższych dniach, jego aktualny rekord Polski 1009 combo może przestać być rekordem. Boru bowiem udowadnia, że jest - co już wielokrotnie powtarzałem - w życiowej formie. Życzymy mu więc kolejnych świetnych wyników - i żadnego FML już do końca życia. :)

Schodek

Boru bije rekord w combo i punktach!

28 May 2008, 16:03 :: Rekordy :: petr

Kolejny raz potwierdziło się że Boru jest w fenomenalnej formie! Przed dwoma godzinami pobił swój rekord w punktach i combo - już kolejny raz w tym miesiącu, bowiem 5 maja ugrał 830 combo. Natomiast tym razem udało mu się przekroczyć barierę 900 combo - jego aktualny rekord to 822694 punktów i 902 combo (zobacz powtórkę)! Gratulujemy! :)

Zagrożony powinien czuć się Piero, nasz aktualny najlepszy polski specjalista od punktów i kombosów. Jego rekord 1009 combo z marca tego roku może niedługo nie być już rekordem...

Schodek

Rekordowy szał!

24 May 2008, 13:25 :: Rekordy ::

Kolejny dzień przynosi nam jakże wspaniałe wyniki we floor! Boru dalej pokazuje to na co go stać! Wskoczył o 3 schodki wyżej od poprzedniego rekordu czyli na 1709 piętro. Jest to nowy rekord Polski!
Natomiast Vinyanov daje nam do zrozumienia że jest w życiowej formie bijąc swój rekord o 142 shodki uzyskując 1374 floor! Tuż przed 13 dał o sobie znać Tupac który spadł na 1299 schodku, 12 pięter od jego rekordu!
Gratuluję i życzę sobie żebym często mógł pisać takie newsy.

AKTUALIZACJA 17:15 - co za turniej, czegoś takiego dawno nie widziałem!! Mamy kolejne dwa świetne rekordy - Syo przed kilkoma minutami ugrał aż 1704 floor - poprawił swój poprzedni wynik aż o 408 schodków, jest to teraz czwarty wynik na świecie! Mimo że został jeszcze miesiąc do Mistrzostw Polski, rywalizacja pomiędzy nim a Boru rozpoczęła się na dobre już teraz - jeśli Syo poprawi swoje combo, na MP wszystko może się zdarzyć! Boru bowiem nie śpi - niedawno znowu poprawił swój wynik, tym razem na 1796 floor!
Oprócz tego, fenomenalny, drugi na świecie wynik uzyskał Craven, który ugrał aż 2090 floor - zabrakło mu zaledwie 11 schodków do aktualnego rekordu świata Roketa! Zwycięstwo Polaka na turnieju zostało zagrożone...
Ciekawe co przyniesie jutrzejszy, trzeci dzień turnieju :> ( / petr )

Schodek

Rekordy we floor!

23 May 2008, 18:36 :: Rekordy :: petr

W najlepszym możliwym dniu - wtedy, gdy rozgrywany jest turniej we floor (Floor 3-stage tournament, opisywany poniżej) - dwóch polskich graczy pobiło swój życiowy rekord!

Najpierw niewiele przed godziną 16 Vinyanov poprawił się 1232 floor (zobacz powtórkę). Jest to naprawdę niezły wynik - Vin pokazuje że na dobre wrócił do gry i zamierza atakować światową czołówkę.

Jednak trzy godziny później Boru po prostu zmiażdżył wszystkich swoim rekordem - aż 1706 floor! (powtórka)... Aktualnie, według światowej listy rekordów jest to drugi wynik na świecie a zarazem, wedle listy polskiej, oficjalny rekord Polski!

Patrząc na dokonania tego gracza w ostatnim miesiącu - na początku maja świetne combo 830, a teraz te piętra - myślę sobie, że jest on głównym faworytem tegorocznych Mistrzostw Polski (które odbędą się już niedługo!)... Na turniejach wszystko oczywiście zależy od formy dnia, ale jest niewielu graczy, którzy mogliby mu zagrozić...

AKTUALIZACJA od 20 minut mamy kolejny rekord we floor - King DareK znacznie poprawił swój stary rekord 709 na aż floor 971! Bardzo niewiele zabrakło do tysiąca, może uda się następnym razem! ;)

Schodek

Rekordy

26 January 2006, 01:01 :: Rekordy :: SaleiB

Przez ostatnie dni z zupełnie niewytłumaczonych przyczyn nie mogliscie wysyłac powtórek na nasza liste (pokazywały się błędy) . Juz wszystko jest naprawione i znowu mozecie wysłać swoje zaległe osiągnięcia :)
ps. niedługo nowa wersja angielska strony ;]

Schodek