Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Ciekawostki

Ten dział jest poświęcony różnym ciekawostkom związanym z Icy Tower. Na razie jest tu dość skromnie, jednak gdyby ktoś miał coś ciekawego do powiedzenia na temat Icy Tower, niech napisze do nas.

Skąd pochodzi muzyka w Icy Tower?

Może ciekawiło kogoś kiedyś, skąd się wzięła muzyka w głównym menu?
Otóż okazuje sie ze nie jest to oryginalna kompozycja Andersa Svenssona, bowiem motyw jej pochodzi z piosenki The Soggy Bottom Boys - I Am A Man Of Constant Sorrow z filmu Oh Brother Where Art Thou. Inspiracją do znanej nam z gry przeróbki, była inna gra: http://oozak.caseyporn.com. wpomiany wcześniej przeze mnie Anders Svensson postanowił przerobić ta piosenke tak jak przerobiono intro z tej gry, i tak oto powstała muzyczka w menu głównym IT.