Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Punktacja

Jedną z kategorii jest gra na punkty. Jest ona szczególnie dobrze znana weteranom, ponieważkiedyś w IT liczyły się tylko punkty. Oczywiście byli tacy, którzy grali na piętra , ale wtedy ta kategoria była traktowana mniej więcej jak dzisiaj Radical Rejumpers.

  Jak sie oblicza punkty?
Otóż jest to bardzo proste; za każde piętro dostajemy 10 punktów, oraz dodatkowe punkty za kombosy. punkty za kombo można policzyc wzorem x2+10x , gdzie x jest to liczba pięter w kombosie.

Aby uprościc obliczanie punktów zrobiłem taki prosty kalkulator. W przeliczaniu punktów na combo wynik jest zaokrąglany do najbliższej liczby naturalnej. Aby przeliczyć combo na punkty lub na odwrót, po prostu wpisz w odpowiednie pole liczbę i naciśnij enter.

combo na punkty
punkty na combo
 

 

Autor: SaleiB