Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Pierwsze komentarze

Gdy dowiedziałem się co się święci, długo nie mogłem ochłonąć! :D Po ponad trzech latach, w momencie gdy wydawało się że po zrezygnowaniu (odłożeniu na później?) z programu antycziterskiego nie będzie już nowej wersji IT, a profesjonalni gracze skazani są na coraz to więcej programów RaMMicHaeL'a (takich jak trainer, zmieniacz początkowej prędkości itd - do pobrania w naszym downloadzie) - wydarzył się cud. Bo tak to trzeba nazwać! Można też inaczej:

Baswai: Aa, Johan jest pijany, to nie może być prawda!

Johan pojął że na obecnym etapie, gdy nie ma sił / środków / czasu na bawienie się w naprawdę wypasione IT 2.0 (multiplayer, online, antyczit, może też 3D itd) najlepiej jest po prostu wykonać mały lifting IT i... zaraz, powiedziałem - "mały"? Trochę się chyba zagalopowałem. Patrząc na propozycje zmian na FLD, nawet uwzględniając powyższe wykluczenia, można wierzyć że 1.4 okaże się być naprawdę konkretną grą z kilkoma bajerami o których jeszcze kiedyś nam się nie śniło! Szczegółowe listy propozycji znajdziecie w artykule Propozycje zmian, ale i tak to co najlepsze to Postępy w pracach (już potwierdzone informacje o tym co w grze się znajdzie) oraz Beta-testing - krótko o pierwszej (i być może kolejnych) wersjach beta gry! :>

Na razie tyle w tym miejscu, niedługo będzie więcej!
petr