Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Ocena

Mamy dla Ciebie zadanie godne Syzyfa. I nie chodzi wcale o wtaczanie ogromnego głazu na stromą górę, a wspinanie się na szczyt wieży. Wieży, która nie ma końca.
Na tym właśnie polega Icy Tower – pozornie przeciętna platformówka, jednak dla niektórych wciągająca na długie lata pozycja. Wcielasz się w niej Harolda, który z niewiadomych pobudek chce dotrzeć na ostatnie piętro budowli. Ty mu w tym pomożesz! Będziesz biegał, skakał, fruwał i mimo że celu nigdy nie osiągniesz, przednią zabawę masz gwarantowaną.
IT do gier prostych wcale nie należy, gdyż właściwie nie stawia przed graczem konkretnego celu. Musisz po prostu zdobyć jak najwięcej punktów/jak najwyższy poziom/jak najlepsze combo, za każdym razem bijąc swój poprzedni rekord. A biorąc pod uwagę, że im wyżej tym niebezpieczniej i dodając do tego nieubłaganie uciekający czas, trzeba przyznać, że łatwo nie jest. Jednak do dobrej zabawy wystarczy Ci zręczne wciskanie spacji i klawiszy kierunków. Że niby prostackie? Ale jakie grywalne!
Od strony technicznej Icy Tower nie prezentuje się najlepiej. Przedpotopowa grafika, wyświetlana w rozdzielczości 640x480 może wielu graczy skutecznie odstraszyć. Podobnie rzecz ma się z dźwiękiem, którego nazwanie „muzykąâ€ trzeba określić mianem nadużycia. Ma to jednak też swoje zalety – Harold będzie bez problemu śmigał na praktycznie każdym PC.

IT to niewątpliwie fenomen – mimo że trudno w to uwierzyć, przyciąga do siebie tysiące spragnionych prostej rozrywki internautów. I mimo że ów tytuł nie może stawać w szranki z komercyjnymi produkcjami, na kilka minut codziennej rozgrzewki jest w sam raz.
Polecamy!

Ocena: HIT

Autor: Tadeusz „Tadeo” Wawszczak

Artykuł pochodzi ze strony IT Funs, skopiowany za zgodą autora