Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - rekordy

03 June 2008, 17:43 :: Rekordy :: petr

...którego chyba nikt nie chciałby pobijać. Boru bowiem pobił rekord w najbardziej znienawidzonej przez graczy kategorii - w FML. Polega ona na zmarnowaniu kombosa tak, że postać spada poza ekran i licznik combo wskazuje na "zero". Oczywiście nikt nie robi tego naumyślnie, więc pobicie rekordu w FML - który w dodatku jest wyższy od rekordu w combo - oznacza ogromnego pecha..

O takim właśnie pechu może mówić Boru. Kilka newsów wcześniej pisaliśmy, że z miesiąca na miesiąc poprawia on swoje rekordy w combo i że ten najnowszy wynosi 902. Natomiast teraz był on zaledwie o mały kroczek od przekroczenia magicznej bariery 1000 combo i milion punktów - ugrał... 999 FML (zobacz powtórkę).

Póki co o szczęściu może mówić Piero, ale jeśli nic nie zrobi w najbliższych dniach, jego aktualny rekord Polski 1009 combo może przestać być rekordem. Boru bowiem udowadnia, że jest - co już wielokrotnie powtarzałem - w życiowej formie. Życzymy mu więc kolejnych świetnych wyników - i żadnego FML już do końca życia. :)