Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy

10 November 2012, 14:10 :: Ogólne o IT :: SaleiB

Witam po długiej przerwie!

Jak donosi Free Lunch Design dzisiaj we wczesnych godzinach porannych miała swoją oficjalną premierę nowa wersja Icy Tower przeznaczona pod iOS, oznaczona jako Icy Tower 2.

Gra jest kompatybilna z następującym sprzętem: iPod Touch 3, iPod Tocuh 4, iPod Touch 5, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPad1, iPad 2 oraz iPad 3 . Johan Peitz rozważa rownież stworzenie wersji dla innych platform (w tym na PC), jeśli werjsa iOS-owa będzie cieszyła sie powodzeniem.

Gra jest dostepna w iTunes, dokładne informacje można znaleźć pod TYM LINKIEM. Jak przystało na Free Lunch Design gra jest za Free, czyli za darmo :)

Poniżej zamieszczam oficjalny trailer dzięki któremu będziecie mogli sami przekonać się czym to pachnie


Więcej informacji o Icy Tower 2 już wkrótce pojawi się na naszej stronie.

Podziękowania dla Magnusa Alma z FLD oraz dla Johna Beaka za informacje dotyczące IT2

Przy okazji chciałbym przeprosić wszystkich za bardzo długi okres bez aktualizacji. Obiecuję że już wkrótce się to zmieni i mam nadzieję że choć częściowo uda się zrekompensować stracony czas.