Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy

16 April 2012, 17:08 :: Turnieje IM :: Syo

Kiedy myśleliście już, że o kolejny ciekawy turniej będzie ciężko, myliliście się. Oto bowiem znany wszystkim John Beak uderzył z Retro Turbo Tournament - jednym z najoryginalniejszych turniejów ostatniego czasu.

Co w nim takiego oryginalnego? Wersja gry. W dobie Icy Towera oznaczonego cyferką 1.5, uczestnicy zagrają w wersję 1.2, a co za tym idzie spotkać się mogą z jedną z najbardziej znienawidzonych sytuacji czyli ghost floors.
John Beak postanowił nawiązać bo turnieju, który miał chyba największą ilość edycji - Turbo Tournament. Zmieniono jedynie jedną z kategorii - zamiast Score pojawiło się JC2. Pozostałe natomiast są takie same - Combo, Floor, NML i UNML. Zwłaszcza ostatnia kategoria spowoduje zakręcenie się łezki w oku uczestników pamiętających potyczki w wersji 1.2 - tamtejsza fizyka gry sprawia, że należy utrzymać się jak najbliżej górnej części ekranu podczas przedostatniej prędkości - każde potknięcie ściąga nas na dół i przez to przy ostatniej prędkości tracimy szanse na dobry wynik.

Czujniejsi zawodnicy zapisali się na turniej - reszta nieco się zagapiła, choć 2 tygodnie zapisów to raczej sporo czasu. Aktualnie trwa pierwsza runda - zawodnicy walczą w kategorii Combo.

Oby ten klasyczny turniej przypomniał części zawodnikom jak kiedyś wyglądała scena IT i przekona ich do ponownej kontrybucji.
Najnowsze posty i wyniki turnieju możecie obserwować tutaj.