Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy

30 November 2011, 23:54 :: Turnieje :: SaleiB

Być może niektórzy z was czekają na wyniki kwalifikacji do turnieju Icy Tower 10th Anniversary. Ci, co na bieżąco śledzą oficjalna stronę turnieju, wiedzą jednak, że wyników dzisiaj nie będzie, ponieważ kwalifikacje zostały przedłużone o 2 dni. Na obecną chwilę koniec kwalifikacji jest zaplanowany na 2 grudnia o północy.

Do godziny 11:45 dzisiejszego dnia aż 22 osoby wysłały swoje wyniki. Nie mamy wglądu w szczegółową tabelę z wynikami każdego gracza, ale możemy podejrzeć statystyki nadesłanych wyników, a wyglądają one następująco:

Kategoria Punkty Piętra
1-wsze miejsce 707311 1686
Minimum kwalifikacyjne 22145 478
Średnia 153352 647

Oznacza to, że wynik gracza znajdującego się na 16 miejscu to obecnie 478 pięter i 22145 punktów. Aby mieć choćby minimalne szanse na udział w głównej fazie turnieju trzeba pobić ten rezultat. Pamiętajcie jednak że minimum kwalifikacyjne może w każdej chwili wzrosnąć, jako że gracze cały czas podsyłają swoje poprawione wyniki, tak więc wszyscy gracze znajdujący się niebezpiecznie blisko minimum powinni się wziąć za poprawianie swoich wyników ;)