Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy

25 November 2011, 00:44 :: Turnieje :: SaleiB

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich sympatyków IcyTower na PC którzy lubią rywalizację! Już wkrótce rozpocznie się turniej z okazji dziesięciolecia gry Icy Tower. Tak, tak, to już 10 lat mija od daty wydania wersji 1.0, co jest rzeczą jak najbardziej godną uczczenia. Nie dziwi więc, że John Beak postanowił uświetnić tę okazję organizując turniej o wiele mówiącej nazwie Icy Tower 10th Anniversary Tournament. Co więcej, jest to turniej z nagrodami, a to rzadkość w światku Icy Tower, gdzie zazwyczaj w turniejach główną wygraną była satysfakcja, a w optymistycznym wariancie słoiczek majonezu ;) Tak więc tym bardziej warto wziąć udział i powalczyć o trofea, a są nimi:

  • I miejsce - dowolny przedmiot ze sklepu Free Lunch Design
  • II miejsce - dowolna koszulka z tegoż sklepu
  • III miejsce - czapka Harolda !
  • miejsca 4-8 - dodatkowe monety w Icy Tower na Facebooku
  • nagrody niespodzianki! - każda osoba biorąca udział w turnieju może dostać nagrodę niespodziankę, niezależnie od osiąganych wyników

Co zrobić aby wziąć udział w turnieju ? To proste, wystarczy do 30 listopada, czyli do końca miesiąca, nadesłać powtórki z jak najlepszymi wynikami w kategoriach score oraz floor, na adres icytower10aniv@gmail.com. W mailach można posługiwać się językiem polskim, ponieważ organizator, John Beak, mimo iż jest Czechem, zna całkiem sporo słów po polsku. Choć nie należy oczekiwać że również odpowiedź otrzyma się po polsku ;) Wysłane powtórki będą brały udział w kwalifikacjach. Do następnego etapu przejdą osoby z najlepszymi wynikami.

WAŻNE! w powtórkach w polu comments należy umieścić tekst "qually" (bez cudzysłowów oczywiście ;-] ), a także w mailu należy podać swój nick oraz kraj pochodzenia

Turniej będzie składał się z 4 rund zasadniczych podzielonych na mniejsze etapy, a całe zawody będą trwały 3 tygodnie do 21 grudnia. Dokładne zasady, terminarz, i odpowiedzi na frapujące was pytania możecie znaleźć pod oficjalnym adresem turnieju 10aniv.icytower.cz lub po polsku na naszym forum.

Gorąco zachęcam wszystkich do wzięcia udziału, bo czymże byłby turniej bez uczestniczących w nim zawodników ? :) Pokażmy że polska społeczność nadal stanowi silę w Icy Tower :)