Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Turnieje IM

07 May 2007, 01:31 :: Turnieje IM :: petr

Zapisy zamknięte, zaczynamy turniej!

Na początek dwie ważne wiadomości - po pierwsze, na turniej zapisało się aż 38 graczy, ale najlepsze jest w tym to, że z tego aż 21 to Polacy! :> To chyba bezsprzecznie dowodzi która nacja jest najlepsza w IT. ;) Tak więc z tego miejsca chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy zdecydowali się poświęcić swój czas i wziąć udział w tym turnieju! Teraz prosimy Was jeszcze u podsyłanie powtórek - to bardzo ważne, liczy się udział!

Druga wiadomość dotyczy strony międzynarodowych rankingów IM tworzonej przez Syo! Postanowił on przetłumaczyć ją! I oto jest - polska wersja strony IM! Zwróćcie uwagę na pozycję Polski w rankingu państw - liczymy, że nasza 21-osobowa armia wyniesie ją po tym turnieju co najmniej przed Australijczyków i Holendrów! ;)

A teraz na szybko ostateczna lista zapisanych na TT5.. Pragnę zwrócić uwagę na fakt, iż zapisali się wszyscy gracze z pierwszej dziesiątki rankingu, czyli w praktyce najlepsi aktualnie gracze świata. :> Poza tym mamy także ubiegłorocznego Mistrza Polski, Neo, oraz pierwszego w historii zdobywcę 1000 floor - legendarnego jurko kilera! :> Zapowiada się świetna rywalizacja! Oto ich lista - w nawiasie miejsce w rankingu, jeśli brak, dotąd nie brał udziału:

John Beak (1.), Craven (2.), Kazuya (3.), syo (4.), D_vonk (5.), elmoo (6.), Mush Man (7.), maxxx (8.), Baswai (9.), NeN (10.), Daniel Cadenza (12.), Raiku (12.), Issaor (14.), Jordz Da Man (15.), F1kus (17.), Baube (19.), petr (-.), SaleiB (-.), kabu (-.), Mattirab (-.), Devlin (-.), solidus-snake (-.), Artur (-.), Leo (-.), devastator (-.), Kovalomir (-.), Rihekel (-.), Szogun (-.), Kwazi-modo (-.), Netro (-.), patrol (-.), Aniki12 (-.), jurko kiler (-.), slawna4pinki (-.), Neo (-.), eLMo (-.), Tomy (-.), arson1988 (-.).

To tyle jeśli chodzi o wprowadzenie - teraz konkrety! Przez cały dzisiejszy dzień, to znaczy siódmego maja, gramy na score. Lecz uwaga! Należy pamiętać, aby zapisując powtórkę przy nicku wpisać hasło na dany dzień - w tym przypadku jest to "YUP". Bez tego Wasze powtórki nie zostaną zaakceptowane! Gdy już ugracie jak najlepszy wynik, po prostu podeślijcie swój replay na syo@wp.pl! Czas macie tylko do godziny 20! W razie jakiś kłopotów, służę pomocą - moje gg: 2552593! :)

Emocje jak zwykle czuć od samego początku.. ;) Daje się zauważyć pierwsze pojedynki między graczami czy chwalenie się pierwszymi wynikami.. Możecie brać w tym udział - komentujcie turniej i swoje poczynania w tym temacie na forum!

I jeszcze raz powtórzę - arcyważne jest sam fakt podesłania powtórki.. Nie chodzi o ugranie od razu rekordu świata ;) tylko o rywalizację i udział! Tak czy owak życzę Wam wszystkim powodzenia, dajcie z siebie wszystko, walczymy o punkty dla Polski!