Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Turnieje IM

27 April 2007, 01:43 :: Turnieje IM :: petr

Tak, to prawda - już niedługo będziemy świadkami powrotu jednego z najsłynniejszych i najstarszych turniejów w dziejach Icy Tower - Turbo Tournament!

We wczorajszym newsie pisałem ogólnie o turniejach organizowanych przez Syo oraz o jego międzynarodowym rankingu graczy i państw! A dzisiaj z przyjemnością mogę już powiedzieć, że już wkrótce wszyscy będziemy mogli rywalizować z graczami z całego świata i być częścią tego wspaniałego przedsięwzięcia! Kiedy? Proszę, oto konkrety!

Wziąć udział może każdy chętny gracz! Jedyne co trzeba zrobić, to do szóstego maja (nie później!) zapisać się na naszym forum - a dokładniej tutaj! Turniej polega na tym, że organizator - którym jest Syo - wyznacza dni, w które będziemy grać w różnych kategoriach. Oto terminacz TT5:

  • 7.05 - SCORE (punkty)
  • 8.05 - FLOOR (piętra)
  • 9.05 - COMBO (kombo)
  • 10.05 - NML (najwyższe piętro bez kombosa)
  • 11.05 - UNML (najwyższe piętro skacząc co jeden schodek)

  • I przykładowo - siódmego maja będziemy grać na punkty, a więc trzeba będzie poczekać na hasło, które zapoda na forum Syo, potem ugrać jak najlepszy wynik, hasło wpisać koło swojego nicka w powtórce, a potem po prostu podesłać ją na mail Syo! Prawda że proste?

    A żeby zachęcić Was do udziału przypomnę, że to nie jest zwykły turniej! W rankingu który stworzył Syo - individual.icy.pl - rywalizują także państwa! Tak więc biorąc udział dodajesz punktów Polsce i pomagasz jej zająć w klasyfikacji narodów należyte jej miejsce - czyli pierwsze! :>

    Tak więc zapisujcie się już teraz tutaj - zapisy otwarte tylko do szóstego maja! Gwarantowane emocje i świetna zabawa!