Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Turnieje IM

25 April 2007, 23:46 :: Turnieje IM :: petr

Witam po dłuższej przerwie!

Jak wiecie z poprzedniego newsa, Syo utworzył specjalny system rankingowy, który w praktyce dotyczy teraz wszystkich turniejów na świecie! Niestety, na razie niewielu Polaków bierze w nich udział.. Ale to może się zmienić - na przykład dzięki Tobie!

Na początek stworzyliśmy specjalny poradnik, który powinien pomóc Wam zarejestrować się na oficjalnym forum twórców gry! Znajduje się on tutaj. Dlaczego jest to takie ważne? Ano dlatego, że teraz wszystkie najważniejsze turnieje odbywają się za pośrednictwem tego forum - a dokładniej w tym dziale!

A co z tymi, którzy nie znają angielskiego? I o nich pomyśleliśmy! Wystarczy, że wejdą na specjalnie przygotowany dział na naszym forum - znajduje się on tutaj - przeczytają informacje tam zawarte, i zastosują się do naszych wskazówek!

Niestety aktualnie nie trwa żaden turniej, ale z nieoficjalnych informacji, które posiadam od Syo wynika, że niedługo będziemy mieli wielki powrót słynnego Turbo Tournament! Tak więc zaglądajcie często na naszą stronę i forum, bo zapewniamy, że już wkrótce będzie się działo! Nie zapominajcie też o oficjalnej stronie rankingów - www.individual.icy.pl!