Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Icy.pl

23 April 2011, 15:45 :: Icy.pl :: SaleiB

Od dziś nasza strona ma swoje oficjalne konta na najpopularniejszych w Polsce portalach społecznościowych, czyli na Facebooku oraz na nk.pl. Można śledzić wydarzenia na naszej stronie dzięki wtyczkom znajdującym się w prawej kolumnie, klikając przycisk "Lubię to" (w przypadku Facebooka) a także zapisując się do grupy Icy Tower (w przypadku nk). A będzie się działo, bo już wkrótce w naszym Centrum Download pojawi się kolejna porcja modów i postaci. Niedługo także wystartuje pierwszy turniej Icy Tower od czasu ukazania się wersji 1.5 . Odwiedzajcie nas często i nie przegapcie tego! ;)