Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Icy.pl

08 April 2011, 21:29 :: Icy.pl :: SaleiB

No właśnie, z pozoru proste pytanie, jednak przeglądając dotychczas naszą stronę można było nabrać wątpliwości, jako że w różnych miejscach podane były starsze bądź nowsze informacje stwierdzające, że najnowszą jest właśnie aktualna w danym czasie wersja.
W końcu jednak zarówno na stronie głównej jak i w naszym Centrum Download widnieją aktualne informacje, a najnowsza wersja Icy Tower, to, jakby ktoś jeszcze nie wiedział, 1.5. Oprócz tego w menu z lewej strony możecie znaleźć dwa nowe artykuły, jeden traktuje o nowościach w IT 1.5 oraz podobieństwach do poprzedniej wersji, kolejny zaś to krótki przewodnik po tym jak przenieść swój profil do wersji 1.5. Sama gra, podobnie jak wszystkie inne produkcji FLD, jest do pobrania za darmo, na przykład z naszej strony.

Skoro już mówimy o pobieraniu z naszej strony, to chciałbym zaprosić wszystkich do naszego Centrum Download, gdzie ponownie można pobrać wszystkie dostępne tam wcześniej pliki. Oprócz samej gry, godny jest polecenia zwłaszcza Katalog Postaci, gdzie znajdziecie kilkadziesiąt postaci, których można używać w każdej wersji Icy Tower na Peceta ;) (No dobrze, oprócz 1.0 i 1.1, ale tam w ogóle nie można było zmieniać postaci). Niedługo powinny się też pojawić pierwsze mody do IT 1.5. Zachęcam również do wysyłania swoich prac na adres download (małpa) icy.pl, wszystkie dobre postacie i mody będziemy umieszczać na naszej stronie!

Ponadto, być może niektórzy stali bywalcy zauważyli, że zmienił się nieco układ naszej strony. Zniknęły nieaktualne sekcje znajdujące się wcześniej w prawej kolumnie, pojawiły się natomiast odnośniki do Światowej listy rekordów Top10, a także do Uploadu powtórek, gdzie możecie udostępniać w internecie swoje powtórki z dowolnej wersji Icy Towera ;)

Śrubujcie swoje rekordy w IT 1.5 ! Yo!