Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Turnieje

07 luty 2005, 00:00 :: Turnieje :: Syo

Pierwszą rundę Turbo Tournamentu mamy już za sobą. Bez problemów zwyciężył jeden z faworytów - JOHN BEAK. Uzyskując wynik 582184 wyprzedził drugiego TAJKA o ponad 200,000 pkt.! Sporą niespodziankę sprawił NEO, który rozpoczął rywalizację w TT2 uzyskując 229466 punktów. Po raz kolejny byliśmy świadkami wyrównanych wyników VINYANOVA (piąte miejsce) i SYO (czwarte miejsce). Dzieliła ich różnica tylko 2000 punktów! Szóste miejsce zajął nękany FMLami PALUSZEK. Zaraz za nim uplasował się FAYL, który jednych ucieszył swym powrotem, innych natomiast zawiódł słabszym wynikiem. Ósme i dziewiąte miejsce należało do nowych twarzy na scenie IT - CENDREK (8) i LEO (9) spisali się na sam początek świetnie zgarniając pierwsze punkty! Ostatnie punktowane miejsce zajął PIOTREK. DOMIA, ROBERT CH, PIOKL i SALEIB nie punktowali.

Już jutro rozpoczyna się batalia w piętrach - kto zwycięży? Posiadacz najlepszego wyniku na świecie - JOHN BEAK? Gracz roku 2004, prezentujący stałą i rosnącą formę TAJEK? Aktualny rekordzista Polski - SYO? A może ktoś inny? O tym przekonamy się już jutro po 20:00! Zapraszam!

Nareszcie! Info o nowym patchu! Na forum FLD Johan Peitz zamieścił informację, jakoby miałaby się pojawić poprawka do IT. Co by wnosiła? '...will feature smaller downloads thanks to ogg...' - Mniejsze downloady dzięki ogg, 'I also hope to include possibility to play midis etc etc.' - Wszystko jasne - Pan Peitz chce wnieść opcję odtwarzania plików .mid! Tajemnicze jest 'etc etc.' - czyżby szykowało się coś jeszcze? Johan jednak nie obiecał tego na 100%. Nie podał również czasu, w którym owy patch miałby się pojawić. Pozostaje czekać...