Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - rekordy

06 styczeń 2005, 00:00 :: Rekordy :: Syo

Od 4 stycznia rekord Polski w piętrach wynosi 2707! Autorem tego rekordu jest nikt inny jak Tajek. Dzięki temu umocniliśmy naszą przewagę nad Czechami do czterech punktów na światowej liście. Do pozostałych miejsc jednak trochę brakuje - by znaleźć się w pierwszej trójce należałoby ugrać 704 combo lub 4224 piętra, co - mam nadzieję - nastąpi niedługo :).

Pojawiła się wersja 1.1 modu Retro Tower, który ma na celu poprawę wyników w Icy Towerze. Informacje o nim możecie znaleźć na naszym forum, na które serdecznie zapraszam:).

Team-Poland (A i B) już niedługo rozpoczną mecze towarzyskie. Pozostaje kwestia przeciwnika. O tym również na forum. Strona ze wszystkimi uczestniczącymi reprezentacjami znajduje się tutaj.