Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - rekordy

28 maj 2004, 00:00 :: Rekordy :: Syo

W chwili obecnej PolskaPolska znajduje się za WłochyWłochami z pięciopunktową stratą (chodzi oczywiście o światową listę Wiggina)! Poprzednio strata ta wynosiła 7,5 pkt.

Przypomnę, że od momentu pojawienia się takich włoskich gwiazdeczek jak WłochyAngelfly, WłochyMarco czy WłochyUndertaker mieliśmy dużą stratę do WłochyWłochów (momentami nawet ok. 25 punktów!). Akcja 'Zatrzymać Włochów' wciąż trwa i jeśli Twój replay może znaleźć się na liście - wyślij go! Razem można pokonać Włochów! Polska do boju!