Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Turnieje

14 maj 2004, 00:00 :: Turnieje :: Syo

Zakończyła się dziś pierwsza kolejka PLIT'u czyli Polskiej Ligi Icy Towera. Obeszło się raczej bez niespodzianek - wygrywali najlepsi. Warto zwrócić uwagę na, chyba najbardziej wyrównany, pojedynek zarówno I Ligi jak i II Ligi. PolskaSyo wywalczył z PolskaBrodą remis bardzo wygórowanymi wynikami (Floor: 1207-1369, Combo: 315-288), a PolskaFalien stoczył dzielny bój z Polskapaluszkiem (Floor: 973-722, Combo: 257-273) dzięki czemu wywalczył ważny punkt.

To były najciekawsze mecze ligi, pozostałe wyniki i jeszcze niedokładną tabelę możecie zobaczyć na naszym forum.

Teraz z innej beczki - ostatniego czasu zrobiło się głośno na temat replaya WłochyUndertakera wynoszącego 4462 floory. Najpierw informacja o tym, że jakiś Polak ugrał taki wynik pojawiła się na jednym z forów o grach (Geri? Gery? Eee :D ), a całkiem niedawno mail do tajka z replayem WłochyUndertakera (autor oczywiście deklarował, że to jego wynik). Taki mały apel do wszsystkich próbujących taki chwyt: NIE JESTEŚMY GŁUPI, WIEMY CO SIĘ˜ DZIEJE NA SCENIE ICY TOWERA.

Ode mnie tyle, do przeczytania zapewne niedługo :)