Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy

29 November 2011, 08:42 :: Turnieje :: SaleiB

Od wczoraj możecie obejrzeć stronę turnieju Icy Tower 10th Anniversary również w języku czeskim i, co najważniejsze, w polskim. Jeśli ktoś nie włada dobrze językiem angielskim teraz ma okazję przyjrzeć się zasadom napisanym w ojczystym języku. A nie są one wcale skomplikowane, ponieważ we wszystkich przypadkach chodzi o to, żeby ugrać jak najlepszy wynik w punktach i/lub piętrach.

Tym, którzy wciąż nie zdecydowali się na wzięcie udziału w tym wydarzeniu, przypominamy, że czasu na zapisanie się do turnieju pozostało już niewiele (a jest warto, ponieważ w turnieju czekają atrakcyjne nagrody!). Jeszcze tylko dzisiaj i jutro można nadesłać swoje powtórki kwalifikacyjne. Minimalny wynik, jaki należy osiągnąć, to wciąż 0, tak więc, przynajmniej na razie, każda kolejna osoba, która nadeśle swoje rezultaty, będzie mogła się dostać do turnieju głównego. Ale wszystko może się zmienić, więc miejcie oko na aktualizacje na stronie turnieju !