Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy

29 lipiec 2011, 01:32 :: Ogólne o IT :: SaleiB

Dobra wiadomośc dla wszystkich komórkowych graczy Icy Tower! Jak dowiedzieliśmy się z nieoficjalnych źródeł, firma Xendex zamierza w najbliższym czasie wydać kolejną część tej gry, nazwaną Icy Tower Jump. W nowym wydaniu mają znaleźć się między innymi nowe awatary, nowe wieże oraz powerupy, wzorowane na wersji na iPhone wydaną przez tą sama firmę. Będziemy na bieżąco podawać informacje o mającej ukazać się wersji, tak więc wszystkie osoby które lubią pograć w Icy Tower na komórce niech trzymają rękę na pulsie.