Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Turnieje

13 kwiecień 2004, 00:00 :: Turnieje :: Syo

Jak sam tytuł wskazuje - niespodzianka podczas turnieju! Syo wyeleminował jurko kilera w walce o ścisły finał pozbawiając go szans na pewny medal! W finale Syo zmierzy się z.... no właśnie, wciąż nie są znani przeciwnicy jurka i Sya. Może to być ktoś z dwójki Tajek i Fayl. Między nimi padł remis i jutro rozgrywana będzie dogrywka. Kto wygra? Kto stanie w walce o złoty medal? Tego dowiemy się już jutro!.

Z innej beczki: Na forum zarejestrował się John Beak - znany wszystkim doskonały gracz w Icy Towera. Serdecznie witamy :).