Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy

11 czerwiec 2011, 23:55 :: Ogólne o IT :: SaleiB

Ostatnio nasza lista rekordów top10 przeżywa rozkwit. Dzisiaj zostały dodane do niej archiwalne wyniki ze starszej wersji Icy Tower, z numerem 1.3, które skrupulatnie zebrała i opracowała Klaud. Są to wyniki z epoki zwanej "no slowdown", kiedy to czołowi gracze postanowili nie używać więcej programów do spowalniania gry i wszystkie rekordy ugrane na spowolnieniu zostały usunięte ze światowych list. Niestety do większości wyników nie mamy już powtórek, zostały jedynie odnośniki do tematów na forum FLD lub niedziałające linki do miejsc gdzie niegdyś się te powtórki znajdowały. Możecie jednak wierzyć, że w swoim czasie wyniki te zostały sprawdzone i są wiarygodne. Tak czy inaczej, myślę, że niektórych może to zaciekawić, zapraszam do obejrzenia archiwalnych list na top10.icy.pl w 22 najpopularniejszych kategoriach. Wkrótce dodamy tam tez również wyniki z kilku bardziej wymyślnych konkurencji ;)