Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Turnieje

08 maj 2011, 23:58 :: Turnieje :: SaleiB

Mam zaszczyt ogłosić rozpoczęcie zapisów na pierwszy międzynarodowy (a prawdopodobnie w ogóle pierwszy) turniej po wyjściu Icy Tower 1.5!

A jest nim Spring Tournament 2011. Zapisać może się każdy, bez względu na osiągane wyniki! Aby to zrobić napisz wiadomość o chęci zapisu na adres tournaments(at)icy.pl. Więcej o turnieju (szczegółowe zasady, sposób rozgrywania, zapisani gracze oraz wyniki poszczególnych rund) możesz znaleźć na naszym forum. Zapisy będą trwały do niedzieli 15 maja 2011.

Główna nagroda: satysfakcja z pokonania pozostałych oraz dobra zabawa :)
Zapraszamy!