Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - rekordy

26 August 2010, 23:38 :: Rekordy :: mattirab

Po kliknięciu w ten link przeniesiecie się do magicznej krainy, w której (nareszcie) odnajdziecie aktualne najlepsze wyniki w aż 39 kategoriach Icy Tower 1.4. Jeśli nie nasycą Was same statystyki, zawsze możecie pobrać niektóre powtórki po kliknięciu na rezultat gracza (część z nich niestety jakiś czas temu odeszła w niebyt, wciąż jednak są m.in. te, które opublikowane zostały w załącznikach na naszym forum).

Każda kategoria na liście docelowo ma obejmować dziesiątkę najlepszych w niej graczy. Jest jednak wiele, w których wciąż nie ma zapełnionych wszystkich miejsc. Na nie, a także na te, w których wynik macie równy bądź większy od 10. miejsca, możecie trafić Wy, informując o swoim rezultacie na naszym forum i publikując powtórkę z ugranym wynikiem.

Wcześniej lista, dostępna pod tym samym adresem, co teraz, była dosyć prowizoryczna; poszczególne zestawienia nie mogły doczekać się aktualizacji, ponadto nie obejmowały wielu kategorii znajdujących się na niej obecnie.

Swój czas na stworzenie aktualnego stanu listy poświęcili Klaud i Vinyanov, dziękujemy.