Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Turnieje

16 lipiec 2009, 22:34 :: Turnieje :: mattirab

Hasło na pierwszą rundę Niekonwencjonalnego Wakacyjnego Turnieju - HMM - brzmi CARLES (wpisujemy je w polu przeznaczonym na komentarz). Powtórki umieszczamy w temacie turnieju lub przesyłamy je do Klaud prywatną wiadomością bądź mailem (klaud.greenelves@gmail.com) do 18. lipca, godziny 19:00.

Do turnieju zapisali się następujący gracze:
Klaud
kuba98
Spyder
Tupac
Mattirab
Marox
Vinyanov
King DareK
Darek719
LEO
jagielloo
Bartas1245
Klimatronik
Foremek
-- Banan --
kubpica

Duża ilość startujących powinna zapewnić nam wielkie emocje, a kto wie - może ujawni się jakiś nowy talen w egzotycznych kategoriach? Życzymy wszystkim powodzenia, wyniki pierwszej rundy już pojutrze!