Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - Turnieje IM

25 marzec 2009, 22:37 :: Turnieje IM ::

Ledwie dobiegł końca turniej organizowany przez Syo (Blind Guess), a już trwają zapisy do następnego. Organizatorem jest PaperclipGames, a nazwa turnieju to The Insane Tournament! (Szalony Turniej!). Zapisy trwają do 3 kwietnia (piątek), każdy może się zapisać. Będzie rozgrywane 5 rund, każda z granych kategorii będzie wymagała od gracza sporych umiejętności (np. ISC5 Floor (ISC5 - gra z ostatnią prędkością zegara) lub 1-1 NML (1-1 – gra z najmniejszą długością schodków)).

Aby wziąć udział w turnieju konieczne jest posiadanie programów: Initial Speed Changer i Floor Controller. Możesz je znaleźć TU. Jeśli nie do końca wiesz jak je używać, śmiało pytaj na forum.

Zapisy odbywają się w TYM temacie, znajdują się tam również dokładniejsze zasady dotyczące turnieju.

Jeśli chcesz się zmierzyć w tych trudnych kategoriach, koniecznie się zapisz;-)!