Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - rekordy

28 May 2008, 16:03 :: Rekordy :: petr

Kolejny raz potwierdziło się że Boru jest w fenomenalnej formie! Przed dwoma godzinami pobił swój rekord w punktach i combo - już kolejny raz w tym miesiącu, bowiem 5 maja ugrał 830 combo. Natomiast tym razem udało mu się przekroczyć barierę 900 combo - jego aktualny rekord to 822694 punktów i 902 combo (zobacz powtórkę)! Gratulujemy! :)

Zagrożony powinien czuć się Piero, nasz aktualny najlepszy polski specjalista od punktów i kombosów. Jego rekord 1009 combo z marca tego roku może niedługo nie być już rekordem...