Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - rekordy

24 May 2008, 13:25 :: Rekordy ::

Kolejny dzień przynosi nam jakże wspaniałe wyniki we floor! Boru dalej pokazuje to na co go stać! Wskoczył o 3 schodki wyżej od poprzedniego rekordu czyli na 1709 piętro. Jest to nowy rekord Polski!
Natomiast Vinyanov daje nam do zrozumienia że jest w życiowej formie bijąc swój rekord o 142 shodki uzyskując 1374 floor! Tuż przed 13 dał o sobie znać Tupac który spadł na 1299 schodku, 12 pięter od jego rekordu!
Gratuluję i życzę sobie żebym często mógł pisać takie newsy.

AKTUALIZACJA 17:15 - co za turniej, czegoś takiego dawno nie widziałem!! Mamy kolejne dwa świetne rekordy - Syo przed kilkoma minutami ugrał aż 1704 floor - poprawił swój poprzedni wynik aż o 408 schodków, jest to teraz czwarty wynik na świecie! Mimo że został jeszcze miesiąc do Mistrzostw Polski, rywalizacja pomiędzy nim a Boru rozpoczęła się na dobre już teraz - jeśli Syo poprawi swoje combo, na MP wszystko może się zdarzyć! Boru bowiem nie śpi - niedawno znowu poprawił swój wynik, tym razem na 1796 floor!
Oprócz tego, fenomenalny, drugi na świecie wynik uzyskał Craven, który ugrał aż 2090 floor - zabrakło mu zaledwie 11 schodków do aktualnego rekordu świata Roketa! Zwycięstwo Polaka na turnieju zostało zagrożone...
Ciekawe co przyniesie jutrzejszy, trzeci dzień turnieju :> ( / petr )