Polskie Centrum Icy Tower - Icy.pl

Ściągnij za darmo najnowszą wersję Icy Tower - 1.5! Kliknij tutaj!

icy.pl na portalach społecznościowych

Centrum Download Icy Tower!

Pierwszy w Polsce tak wielki zbiór plików związanych z IT! Znajdziesz tu Icy Tower, postacie, mody, powtórki, dodatki takie jak programy i wiele więcej! Kliknij tutaj!

Światowa Lista Rekordów Top10

Zobacz najlepsze wyniki graczy z całego świata w najróżniejszych kategoriach. Wejdź na listę i sprawdź czy i Ty możesz znaleźć się wśród czołowych graczy Icy Tower.

Wyślij swoje powtórki

Prześlij plik swojej powtórki a będzie ona dostępna na naszym serwerze pod krótkim adresem, który będziesz mógł umieszczać wszędzie tam, gdzie będziesz chciał się pochwalić swoimi osiągami

Reklama

Newsy - rekordy

23 May 2008, 18:36 :: Rekordy :: petr

W najlepszym możliwym dniu - wtedy, gdy rozgrywany jest turniej we floor (Floor 3-stage tournament, opisywany poniżej) - dwóch polskich graczy pobiło swój życiowy rekord!

Najpierw niewiele przed godziną 16 Vinyanov poprawił się 1232 floor (zobacz powtórkę). Jest to naprawdę niezły wynik - Vin pokazuje że na dobre wrócił do gry i zamierza atakować światową czołówkę.

Jednak trzy godziny później Boru po prostu zmiażdżył wszystkich swoim rekordem - aż 1706 floor! (powtórka)... Aktualnie, według światowej listy rekordów jest to drugi wynik na świecie a zarazem, wedle listy polskiej, oficjalny rekord Polski!

Patrząc na dokonania tego gracza w ostatnim miesiącu - na początku maja świetne combo 830, a teraz te piętra - myślę sobie, że jest on głównym faworytem tegorocznych Mistrzostw Polski (które odbędą się już niedługo!)... Na turniejach wszystko oczywiście zależy od formy dnia, ale jest niewielu graczy, którzy mogliby mu zagrozić...

AKTUALIZACJA od 20 minut mamy kolejny rekord we floor - King DareK znacznie poprawił swój stary rekord 709 na aż floor 971! Bardzo niewiele zabrakło do tysiąca, może uda się następnym razem! ;)